Konkurs SARP nr 976

Konkurs realizacyjny na opracowanie koncepcji urbanistyczno-architektonicznej dla obszaru centrum Stargardu ze szczegółowym rozwiązaniem zagospodarowania Placu Wolności i ulicy Kardynała Stefana Wyszyńskiego

Lista uczestników dopuszczonych do udziału w konkursie

Informację dodano: | Aktualizacja:

LISTA UCZESTNIKÓW DOPUSZCZONYCH DO UDZIAŁU W KONKURSIE

  1. GRID architekci SP. z o.o
    ul. Jarocińska 59, 51-011 Wrocław
  2. Anna Grajper
    Ramiszów 166, 51-217 Wrocław
  3. Sylwia Kaszuba
    Iwona Kościółek
    Anna Sikora
    Beata Walicka-Góral
    Hubert Kuciński
    Sylwia Kliszewska
    Pełnomocnik: Anna Sikora
    Ul. Osmeckiego 45/37, 35-506 Rzeszów
  4. Joanna Jakubowska
    Ul. Tuwima 79/12, 90-031 Łódź
  5. Biuro architektoniczne ATRIO SP. z o.o.
    Ul. Ujejskiego 24/1, 81-426 Gdynia
  6. S.LAB ARCHITEKTURA
    Tomasz Sachanowicz
    Ul. Wielkopolska 37/9, 70-450 Szczecin
  7. Dagmara Pawlak „ DAKUZO”
    Antoni Jakub Pawlak
    Ul. Jaśminowa 19/2, 62-952 Poznań- Komorniki
  8. Art-Projekt SP. z o.o.
    Ul. Partyzantów 5, 73-110 Stargard
  9. ARCA Biuro Projektów Urbanistyki i Architektury
    Ul. Konarskiego 6/3
    44-100 Gliwice
  10. FUV Architekci - Michał Poziemski
    Ul. Różana 7/19, 05-091 Ząbki
  11. BJK Architekci SP. z o.o.
    Ul. Bolesława Prusa 18, 81-431 Gdynia
  12. Jackowski Studio Dominika Jackowski
    Ul. Kazimierska 2a/2, 71-043 Szczecin
  13. Marek Ostrowski
    Ul. Łabędzia 29/6, 71-453 Szczecin
    Piotr Żolik
    Ul. Krzywoustego 49/9, 70-317 Szczecin
  14. MELLON Architekci - Miłosz Raczyński
    Ul. Zygmunta Felczaka 17/U4, 71-417 Szczecin,
    Agnieszka Żółtowska
    Ul. Jarowita 1/11, 70-501 Szczecin,
    Maciej Fischer
    Ul. Juliusza Słowackiego 1/11, 71-434 Szczecin
    Joanna Bartoszewicz
    Ul. Łabędzia 29/6, 71-453 Szczecin
  15. Marcin Molik
    Ul. R. Dmowskiego 17c/4,50-203 Wrocław
  16. ARCHAID Pracownia architektoniczna Jacek Szewczyk
    Ul. Piotra Skargi 15/4, 71-422 Szczecin
  17. Jan Mazur
    Ul. Marymoncka 37/17, 01-868 Warszawa
  18. Giga Architekci Artur Garbula
    Ul. Jana Koja 14, 43-190 Mikołów
  19. Rafał Stachowicz
    Ul. Skośna 3, 42-500 Będzin,
    Krzysztof Bocek
    Ul. Kalinowa 115/60, 41-208 Sosnowiec
    Piotr Grabowski
    Ul. Mewy 5/51, 44-114 Gliwice
  20. Pracownia Projektowa Wojciech Kolesiński
    Ul. Ostroroga 2/1, 60-349 Poznań
  21. Garden Concept Architekci Krajobrazu W. Januszczyn, P. Szkołut Sp. J.
    Ul. Śnieżyńskiego 1, 20-706 Lublin
  22. Pracownia projektowa Marek Roszkowski
    Ul. Budziszyńska 51/9a, 70-022 Szczecin
  23. SAB Studio Architektoniczne Dominik Barszczewski
    Ul. Sienna 6/u2, 70-542 Szczecin
  24. Wojciech Gęsiak Studio Architektoniczne
    Ul. Chrobrego 22, 26-600 Radom
  25. PNIEWSKI Architekci SP. z o.o.
    Ul. Świętojańska 79/3, 81-389 Gdynia
  26. Katarzyna Gralak
    Ul. Miętowa 18, 72-003 Bezrzecze
    Katarzyna Chmielewska
    Ul. Legionów Dąbrowskiego 12/23, 70-337 Szczecin,
    Dominik Górski
    Ul. Swarożyca 3a/17, 71-601 Szczecin
  27. Studio A4 SP. z p.o.
    Al. Wojska Polskiego 20, 70-470 Szczecin
  28. Aleksandra Żółtowska
    Ul. Głowackiego 6a, Police,
    Grzegorz Ferber
    Ul. Marii Konopnickiej 33c, Szczecin,
    Grzegorz Kirkiewicz
    Ul. Witkiewicza 54/13, Szczecin,
    Patryk Krupcała
    Ul. Witkiewicza 54/14, Szczecin
    Klaudia Babska
    Ul. Młodzieży Polskiej 52/3, Szczecin
  29. Pracownia Projektowa VIOLET – ART
    Ul. Szczecińska 59,
    73-110 Stargard
  30. Franta& Franta Architekci SP. z o.o.
    Aleja Harcerska 3,
    41-500 Chorzów
  31. MD Polska SP. z o.o.
    Ul. Kazimierska 1/13, 71-043 Szczecin
  32. R3D3 Pracownia Architektoniczna Grzegorz Ziętek
    Ul. Żwirki i Wigry 3/5, 81-392 Gdynia
  33. Portal PP SP z o.o. SP. K.
    Ul. Królowej Jadwigi 47/9, 70-300 Szczecin
  34. Domino Grupa Architektoniczna Wojciech Dunaj
    Ul. Mickiewicza 118/5,
    71-140 Szczecin
  35. Studio CZYLI Piotr Lipski
    Ul. Herbowa 23/7, 71-427 Szczecin
  36. Human Architects Paweł Woźniak
    Al. Józefa Hallera 119/7, 53-201 Wrocław
  37. Maciej Chmielecki
    Ul. Marii Kazimiery 20/3, 01-641 Warszawa
  38. Małgorzata Darowna
    Ul. Parkowa 3/9, 60-775 Poznań,
    Paweł Dzidek
    Ul. Słowiańska 55a/30, 61-664 Poznań
  39. Armageddon Biuro Projektowe Robert Berełkowski
    Ul. Kmieca 10a, 61-654 Poznań
  40. Front Architects Wojciech Krawczuk
    Ul. Owsiana 17, 61-666 Poznań
  41. Romea Muryń Justyna Bekier
    Ul. Tkacka 28/17, 70-556 Szczecin
  42. Rafał Mroczkowski Architekci
    Ul. Idzikowskiego 9, 60-408 Poznań
  43. Studium SP z o o SP. K.
    Ul. Noakowskiego 12/99, 00-666 Warszawa
  44. Aleksandra Zasimowicz
    Ul. Heleny 18/7, 71-557 Szczecin
    Justyna Romuk – Wodoracka
    Ul. Pomarańczowa 47/2, 70-781 Szczecin