Konkurs na opracowanie koncepcji urbanistyczno-architektonicznej budowy budynku kliniczno-dydaktyczno-badawczego PUM w Szczecinie

Terminy konkursu
15/11 2019
Składanie wniosków o dopuszczenie do udziału w konkursie
28/02 2020
Skladania prac konkursowych

Przedmiotem Konkursu jest wykonanie i zaprezentowanie przez Uczestników, przeznaczonej do realizacji, koncepcji urbanistyczno-architektonicznej budowy budynku kliniczno-dydaktyczno-badawczego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie (lub kompleksu budynków), o powierzchni użytkowej wszystkich pomieszczeń (w tym komunikacji, pomieszczeń technicznych, pomocniczych, miejsc postojowych w budynku itp.)

Termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w konkursie/prac konkursowych: 15/11/2019, godzina: 14:00
Termin składania prac konkursowych: do 28 lutego 2020 r. do godziny 14:00
NAGRODY
Rodzaj, liczba i wysokość nagród:

1) nagrody pieniężne:

a) I NAGRODA – 120.000,00 zł brutto (słownie: sto dwadzieścia tysięcy złotych brutto),

b) II NAGRODA - 80 000,00 zł brutto (słownie: osiemdziesiąt tysięcy złotych brutto),

c) III NAGRODA – 50 000,00 zł brutto (słownie: pięćdziesiąt tysięcy brutto),

d) Wyróżnienie – 20 000,00 zł brutto (słownie: dwadzieścia tysięcy zł brutto) oraz

2) zaproszenie do negocjacji w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego w trybie zamówienia z wolnej ręki dla Uczestnika, którego praca zostanie uznana przez Sąd Konkursowy za najlepszą (I NAGRODA).

Strona konkursu wraz z załącznikami: https://bip.pum.edu.pl/artykul/311/1424/konkurs

nagroda I
Autorzy projektu
Piotr Hofman, Małgorzata Hofman, Anna Gołębiowska, Cezary Dałek, Mateusz Żelazny, Hubert Jacolik, Michał Rzewuski, Łukasz Włodarczyk
Firmy
DEDECO sp. z o.o.
nagroda II
Autorzy projektu
Paweł Paradowski, Przemysław Kokot, Daniel Mermer, Anna Gorzkowska, Anna Frączkowska, Anna Trząskowska, Mikołaj Wieczorek, Sebastian Przestrzelski, Monika Kalita
Firmy
OPEN ARCHITEKCI Sp. z o.o.
nagroda III
Autorzy projektu
Edzard Schultz
Anna Stryszewska – Słońska
Łukasz Kaczmarek
Marta Wróblewska
Karol Mądrecki
Wojciech Wiśniewski
Adriana Sowa
Tomasz Sokołowski
Łukasz Tryc
Andrzej Rulewski
Grzegorz Rybak
Marek Pobłocki
Mirosław Arentowicz
Włodzimierz Werochowski
Firmy
konsorcjum firm: INDUSTRIA PROJECT Sp. z o.o., Heinle, Wischer und PartnerArchitekci Sp. z o.o.
wyróżnienie
Autorzy projektu
Maciej Kowalczyk
Aleksander Drzewiecki
Michał Tatjewski
Wojciech Conder
Aleksandra Zubelewicz-Lada
Alicja Kanigowska
Michał Bala
Tadeusz Szewczenko
Tomasz Saracen – wizualizacje
Firmy
22ARCHITEKCI sp. z o.o.
wyróżnienie honorowe
Autorzy projektu
Aleksander Mirek
Miłosz Sanetra
Bartosz Śliwa
Radosław Pietrzak
Monika Stadnik
Lucyna Serafin - Farah
Firmy
Zespół Projektowo-Inwestycyjny Kontrapunkt V-projekt Aleksander Mirek