5. września - dla Beaty Makowskiej- Impreza charytatywna

14 / 08 / 2020
Kochani,
Ponad trzy lata temu nasze życie uległo diametralnej zmianie. Jak pewnie pamiętacie Beata uległa wypadkowi komunikacyjnemu w marcu 2017 roku i od tego czasu jest całkowicie unieruchomiona, a jej kontakt ze światem jest bardzo ograniczony. Dzięki konsekwentnym i intensywnym działaniom oraz nieprzerwanemu wsparciu ze strony przyjaciół i znajomych udało nam się już jednak wiele osiągnąć. Stan zdrowia Beaty systematycznie się polepsza, a jej reakcje mają coraz częściej emocjonalny i całkowicie intencjonalny charakter.
Dalsza kontynuacja naszych działań wymaga jednak dużych nakładów finansowych. Miesięczne wydatki na zajęcia z neuro-fizjoterapii i komunikacji oraz na zapewnienie Beacie całodobowej opieki sięgają nawet 20000 zł. Z tego względu potrzebna nam jest Wasza pomoc.
5 września na Przystani Pogoni przy ul. Przestrzennej 3 w Szczecinie organizujemy imprezę urodzinową dla Beaty, której towarzyszyć będzie aukcja charytatywna. Gorąco zachęcamy Was do przekazywania przedmiotów i wszelkich fantów.
Podczas imprezy będziemy zbierać fundusze na dalszą rehabilitację, ale liczymy, że będzie to także podziękowanie dla Was oraz okazja do miłego spędzenia czasu, do rozmów, wspomnień, i po prostu – uśmiechu i zabawy.
Przyjdźcie, zabierzcie rodzinę, dzieci, namówcie znajomych i uczcijmy razem Jej święto.
Więcej informacji niedługo!
Z serdecznymi pozdrowieniami,
Dariusz, Piotr i Krzysztof Makowscy
Aukcję charytatywna prowadzimy poprzez portal allegro Charytatywni, każdy z Was może udostępnić fanty, przedmioty, spotkanie (co tylko wymyślicie) i licytować dla Beaty!!! - nie jest to takie trudne.
Oczywiście podczas imprezy oczywiście będzie tradycyjna licytacja młotkowa ze specjalnymi fantami.
 
data: sobota5. września 2020, godz. 16.00-22.00
miejsce : Szczecin, Przystań Pogoni, ul. Przestrzenna 3
14/07
2020

Zmarł architekt Jacek Rzadkosz

Ze smutkiem powiadamiamy, że 13.07.2020 zmarł kolega,architekt Jacek Rzadkosz