Architektoniczny kalendarz na 2017

24 / 12 / 2016

Szanowni Państwo,

Fundacja im. Karoliny Pacholewicz z Krakowa wydała architektoniczny kalendarz naścienny na rok 2017. Dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na realizowanie celów Fundacji, czyli wspierania młodej myśli architektonicznej, popularyzacji architektury i wiedzy na jej temat, oraz wielu innych działań z pogranicza architektury i sztuki. Szczegóły dotyczące zakresu działań Fundacji oraz samej Fundacji znajdą Państwo na stronie http://fundacjakaroliny.pl/pl/

Autorami zdjęć zamieszczonych w kalendarzu są Agata Bonenberg, Marcin Charciarek, Przemo Łukasik, Hanka Porębska, Maciej Skaza, Agnieszka Stefańska, Ernestyna Szpakowska-Loranc, Mariusz Twardowski, Paweł Wieczorek, Agnieszka Zabicka, Paweł Żuk. Wersja light kalendarza znajduje się w załączniku.

Zachęcamy do wsparcia działań Fundacji zakupem kalendarza, który jest znakomitym pomysłem na świąteczny czy noworoczny prezent dla bliskich. W siedzibie SARPu przy ul. Mariackiej dysponujemy ograniczoną ilością egzemplarzy w cenie 50zł za sztukę.

22/12
2016

Zmarł Juliusz Prandecki

prezes SARP o/Szczecin w latach 1991-2001, główny projektant pochylni Wulkan-Nowa w Stoczni Szczecińskiej, Honorowy Obywatel Miasta Szczecina (2001), odznaczony Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski, opozycjonista rozpracowywany przez Wydz. V WUSW w Szczecinie. 
2/01
2017

Konkurs - Koncepcja urbanistyczno – architektoniczna Centrum Aktywności Lokalnej (CAL) w Szczecinie - Podjuchach

Gmina Miasto Szczecin, Towarzystwo Budownictwa Społecznego Prawobrzeże przy wsparciu SARP o. Szczecin zapraszają do udziału w konkursie na opracowanie koncepcji urbanistyczno – architektonicznej Centrum Aktywności Lokalnej (CAL) w Podjuchach.