Festiwalu Architektury 2017

20 / 09 / 2017
data wydarzenia
20 September 2017

Zarząd Główny SARP jako współorganizator Festiwalu Architektury 2017 serdecznie zaprasza do udziału w konferencji, która odbędzie się 20.09.17 na ul.Foksal 2 w Warszawie.

Udział architektów członków SARP jest bezpłatny, należy się zarejestrować (link do rejestracji jest w prawym górnym rogu): http://architecture.eurobuildconferences.com/#home  

Dodatkowo Zapraszamy do kontaktu z innymi uczestnikami Festiwalu Architektury poprzez platformę MatchMaker. Za pomocą systemu osoby, które zarejestrowały się na wydarzenie mogą komunikować się między sobą jeszcze przed festiwalem, a także umówić się spotkanie w dniu wydarzenia w specjalnie przygotowanej do tego przestrzeni.

Zachęcamy do zalogowania się na stronie MatchMaker – logowanie do systemu obywa się za pomocą indywidualnych danych, które otrzymuje każda osoba zarejestrowana na Festiwal.

Tematyka warsztatów podczas Festiwalu:

„Wykreślona Warszawa” – spotkanie z twórcami projektu, którzy wprowadzą uczestników w tematykę dotyczącą technologii Virtual Reality oraz opowiedzą o pracy nad aplikacją „Wykreślona Warszawa” – wyjątkowym opracowaniu, które daje możliwość sprawdzenia na własnej skórze, jak wyglądałaby Warszawa, gdyby nie wybuchła II wojna światowa

Godz.: 10:30-11:00

 

Odpowiedzialność cywilna architektów i jej ubezpieczenie – omówienie podstawowych przesłanek odpowiedzialności cywilnej architekta, a także praktycznych aspektów ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej. Podczas spotkania uczestnicy dowiedzą się co i jak można ubezpieczyć, jak to zrobić, a także – na co zwrócić uwagę oceniając oferty pośredników lub zakładów ubezpieczeń i jak działa takie ubezpieczenie w praktyce. Prowadzący odpowie również na wszelkie pytania z tym związane.

Godz.: 11:05-12:05

 

Metodyka procesów zintegrowanych w budownictwie (BIM, IPD) – wyjaśnienie pojęć oraz prezentacja technologicznej obsługi tych procesów przy użyciu specjalistycznych software

Godz.: 12:10-13:50

 

Twoje studio projektowe to Twój biznes – zaprojektuj strategię od nowa – Jak zaprojektować elementy strategii, by była dobrym przewodnikiem do skutecznego konkurowania i rozwoju w zgodzie z ambicjami studia projektowego i aspiracjami klientów? I jak w tym może pomóc design thinking?

Godz.: 14:30-16:30

 

Zapraszamy do kontaktu z innymi uczestnikami Festiwalu Architektury poprzez platformę MatchMaker. Za pomocą systemu osoby, które zarejestrowały się na wydarzenie mogą komunikować się między sobą jeszcze przed festiwalem, a także umówić się spotkanie w dniu wydarzenia w specjalnie przygotowanej do tego przestrzeni.

Zachęcamy do zalogowania się na stronie MatchMaker – logowanie do systemu obywa się za pomocą indywidualnych danych, które otrzymuje każda osoba zarejestrowana na Festiwal.

Wszelkie dodatkowe informacje o festiwalu, znajdą Państwo pod tym adresem: http://architecture.eurobuildconferences.com/

 

20/09
2017

Druga edycja konkursu Remont Roku

Miesięcznik Murator i serwis muratordom organizują drugą edycję konkursu Remont Roku na najlepsze projekty i realizacje modernizacji domów jednorodzinnych, mieszkań. 
27/09
2017

53 wykład z cyklu Mistrzowie Architektury Eike Becker z Eike Becker_Architekten

Zapraszamy na 53. wykład z cyklu Mistrzowie Architektury. 11 października 2017 roku o 18:00 w Międzynarodowym Centrum Kultury w Katowicach wystąpi Eike Becker z Eike Becker_Architekten.