Koncert zespołu My z Delty oraz duetu Seroczyński - Bondar

27 / 11 / 2015
data wydarzenia
28 November 2015
początek koncertu po debacie w Westival Forum

Powiązane artkuły

Koncert projektu muzycznego “MY Z DELTY” - BRAMA JAZZ CAFE, a przed koncertem improwizacje gitarowe DUETU Seroczyński – Bondar. Początek tuż po debacie Forum Floating Garden około godziny 20:00.

Szef projektu: Pan Krzysztof Seroczyński – gitarzysta, kompozytor, dydaktyk. Absolwent Akademii Muzycznej w Szczecinie. Muzyka: esencja i korzenie bluesa Z DELTY (ODRY). Przed koncertem zapraszamy na improwizacje gitarowe DUETU Seroczyński – Bondar, w którym zagra architekt miasta Jarek Bondar.

Więcej - YouTube

27/11
2015

Debata Forum Floating Garden

W sobotę od godziny 17:00 kontynuujemy debatę o Szczecinie. Wystąpią między innymi Grzegorz Piątek i ponownie Wojciech Mierowski - kto słuchał wykładu pana Mierowskiego w zeszłą sobotę ten z pewnością będzie chciał usłyszeć jego krytyczne uwagi na temat realizacji strategii marki Floating Garden, której jest autorem.
5/12
2015

Zapraszamy na uroczyste rozstrzygnięcie i ogłoszenie wyników konkursu na Teatr Letni

W czwartek 10. grudnia o godz. 14:00 zapraszamy na uroczyste rozstrzygnięcie i ogłoszenie wyników duetapowego Konkursu na opracowanie koncepcji architektoniczno-urbanistycznej przebudowy Teatru Letniego im. Heleny Majdaniec w Szczecinie.