Konkurs dla Młodych Architektów

29 / 08 / 2017

Ruszyła rejestracja do V edycji Konkursu dla Młodych Architektów, który jest realizowany w ramach projektu "Promujemy Polską Architekturę" i "Builder For The Young Achitects".

Wspiera on studentów wydziałów architektury oraz młodych architektów w ich twórczym, zawodowym rozwoju. Wyłania autorów najlepszych prac, cechujących się pomysłowością, otwartością, wysoką jakością projektowanej architektury, dbałością o detale oraz poprawnością zastosowanych rozwiązań materiałowych i technologicznych.

W maju ogłosiliśmy zadania konkursowe. Zainteresowani na rejestrację będą mieli czas do końca grudnia 2017 roku, natomiast na złożenie prac konkursowych do 2 marca 2018 roku. Pod koniec czerwca zostanie uruchomiony formularz rejestracyjny.
Konkurs ma charakter otwarty i ogólnopolski. Mogą brać w nim udział osoby pełnoletnie będące studentami I i II stopnia studiów o kierunku architektura lub architektura i urbanistyka uczelni państwowych i prywatnych oraz absolwenci tych wydziałów niezależnie od miejsca zatrudnienia, w wieku do 34 roku życia włącznie.

Rejestracja do konkursu www.b4f.buildercorp.pl

9/06
2017

NALOT NA TUCZNO - KOSMICI ATAKUJĄ!

Koleżanki i Koledzy Architekci,mamy przyjemność zaprosić Was do udziału w Warsztatach Architektonicznych SARP, które odbędą się w Tucznie (Zamek będący własnością SARP-u) w dniach 15-17.09.2017.
1/09
2017

Konferencja Naukowa pt. "Uchwała krajobrazowa - aspekty prawne"

Informujemy, że 8 września 2017 r. (piątek) o godz. 10:00 w Technoparku Pomerania przy ul. Cyfrowej 4 w Szczecinie odbędzie się Konferencja Naukowa pt." Uchwałakrajobrazowa - aspekty prawne"