NALOT NA TUCZNO - KOSMICI ATAKUJĄ!

9 / 06 / 2017
data wydarzenia
15 September 2017 to 17 September 2017

Koleżanki i Koledzy Architekci,
mamy przyjemność zaprosić Was do udziału w Warsztatach Architektonicznych SARP, które odbędą się w Tucznie (Zamek będący własnością SARP-u) w dniach 15-17.09.2017.

Organizujemy NALOT NA TUCZNO - KOSMICI ATAKUJĄ! :)

Warunki uczestnictwa:
Warsztaty organizowane przez Zarząd Główny SARP we współpracy z Oddziałem SARP/Bydgoszcz adresowane są dla architektów/konstruktorów (60 miejsc) , którzy deklarują czynny udział w seminariach organizowanych przez firmy wymienione w programie w dniu 16 września 2017 roku oraz wyrażą zgodę na udostępnienie swoich danych kontaktowych (mail / tel. służbowy) na listach uczestników przygotowanych przez organizatorów dla przedstawicieli w/w firm.

Koszt uczestnictwa:
Koszt uczestnictwa zawiera zakwaterowanie uczestnika w pokojach 2 i 3 osobowych (dwie noce) według kolejności zgłoszeń oraz wyżywienie przewidziane w programie wraz z wodą mineralną oraz herbatą , kawą i słodkimi przekąskami podczas przerw kawowych w trakcie trwania warsztatów.
Opłata obniżona od architekta będącego członkiem SARP – 150 zł brutto
Opłata obniżona od architekta/konstruktora nie będącego członkiem SARP – 250 zł brutto
Opłata pełna od pozostałych osób : 350 zł brutto *)
*) nabór osób dodatkowych wyłącznie w przypadku wolnych miejsc po zakończeniu naboru uczestników spośród architektów/konstruktorów – osoby dodatkowe nie mają obowiązku uczestniczenia w seminariach
organizowanych przez firmy

Napoje dodatkowe oraz napoje alkoholowe serwowane podczas ogniska/grilla oraz kolacji/wieczoru tanecznego uczestnicy mają możliwość zakupienia indywidualnie w barze na terenie Zamku.
Dojazd uczestników na warsztaty na koszt własny. Na trasie Bydgoszcz – Tuczno – Bydgoszcz organizowany będzie przejazd minibusu (liczba miejsc ograniczona /liczy się kolejność zgłoszeń)
Liczba miejsc jest ograniczona ze względu na liczbę pokoi w Zamku. Liczyć się będzie kolejność zgłoszeń, a zgłoszenia przyjmujemy do 27.06.2017. (nie chcemy zakłócać późniejszego czasu wakacyjnego ;)
Nie zwlekajcie! ZAPRASZAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU!

Z serdecznym pozdrowieniem
Małgorzata Schmidt
Prezes SARP O/Bydgoszcz

9/05
2017

Konkurs - GIWK Gdańsk

OGŁOSZENIE o konkursie architektonicznym na opracowanie KONCEPCJI URBANISTYCZNO – ARCHITEKTONICZNEJ SIEDZIBY SPÓŁKI GDAŃSKA INFRASTRUKTURA WODOCIĄGOWO-KANALIZACYJNA GIWK ul. Grodza Kamienna 2 w Gdańsku.
29/08
2017

Konkurs dla Młodych Architektów

Ruszyła rejestracja do V edycji Konkursu dla Młodych Architektów, który jest realizowany w ramach projektu "Promujemy Polską Architekturę" i "Builder For The Young Achitects".