Ogólnopolskie Spotkanie Młodych Architektów SARP U40

31 / 08 / 2018
data wydarzenia
19 October 2018 to 20 October 2018
Ogólnopolskie Spotkanie Młodych Architektów SARP U40

Szanowne Koleżanki, Szanowni Koledzy,
Od dłuższego czasu dostrzegamy potrzebę aktywizacji potencjału oraz lepszej integracji środowiska młodych członków SARP-u. Organizowane po raz pierwszy Ogólnopolskie Spotkanie Młodych Architektów SARP U40 ma na celu wymianę opinii, doświadczeń oraz omówienie problemów i wyzwań przed którymi stoimy. W ramach październikowego spotkania chcielibyśmy stworzyć przestrzeń do dyskusji, w trakcie której postaramy się określić rolę młodych architektów w Stowarzyszeniu oraz omówić ich wpływ na kreowanie architektonicznej rzeczywistości.

Niezależnie od wydelegowanych osób „oficjalnie” reprezentujących poszczególne oddziały, do uczestnictwa zachęcamy wszystkich architektów przed 40-stką. Udział w Spotkaniu Młodych Architektów SARP U40 jest bezpłatny, a jedynym warunkiem uczestnictwa jest rejestracja drogą mailową. Przypomnamy, że spotkanie SARP U40 będzie imprezą towarzyszącą tegorocznej XII edycji Westivalu do uczestnictwa w którym zachęcamy wszystkich - niezależnie od wieku.

Już dziś bardzo cieszymy się na to spotkanie i serdecznie zapraszamy naszych przyjaciół z całej Polski. Prosimy o zgłoszenie mailowe na adres szczecin@sarp.org.pl.

 

Organizator: SARP o/Szczecin
Karol Barcz / Karol Nieradka
Marek Orłowski – prezes SARP o/Szczecin

19/08
2018

Rozstrzygnięcie konkursu na Identyfikację Wizualną Nagrody Architektonicznej Prezydenta Miasta Szczecin

Zuzanna Bukała z Poznania zwyciężyła w konkursie na Identyfikację Wizualną Nagrody Architektonicznej Prezydenta Miasta Szczecin - gratulujemy !
10/10
2018

WESTIVAL 2018 - zapraszamy

MIESZKAM W MIEŚCIE. Realia i alternatywyPoznaj program 12 edycji Westivalu Architektury 2018