Przystanek muzyka 2017 - Architekci po godzinach

29 / 04 / 2017
data wydarzenia
31 May 2017
Termin zgłoszeń do festiwalu "Przystanek muzyka"

Festiwal „Przystanek Muzyka” i Łódzka Okręgowa Izba Architektów RP mają zaszczyt zaprosić na spotkanie Muzykujących Architektów – “ PRZESŁUCHANIE “, które odbędzie się w Łodzi w dniu 24.06.2017 r.

1. Program Główny “Przystanek Muzyka“ opracowany przez zespół Archimotto we współpracy z Łódzką Okręgową Izbą Architektów RP.

Przegląd zespołów "muzykujących architektów" – minimum po jednym zespole z każdego okręgu IARP – łącznie 16 zespołów.

Kochani zgłaszajcie się do nas, piszcie, dzwońcie. Damy do wiwatu jak w zeszłym roku !!!
Przegląd planowany jest na koniec czerwca jako osobna impreza. Przegląd zespołów planowany jest przy udziale jury konkursowego, którego skład pozostaje jeszcze niespodzianką i ma na celu wyłonienie 3 zespołów, które zagrają na koncercie finałowym.

W jury konkursowym zasiądą autorytety w dziedzinie muzyki.
We wrześniu odbędzie się koncert finałowy wybranych zespołów, zwieńczony występem gwiazdy muzyki rozrywkowej na zakończenie festiwalu.

Przegląd zespołów jest planowany jako etap zamknięty w sali koncertowej TOYA, lub ART_in.
Pograjmy razem przed festiwalem „Przystanek Muzyka”, który odbędzie się we wrześniu 2017r. i ma szansę stać się corocznym wydarzeniem. Przypominamy, iż w każdym zespole przynajmniej jeden z członków powinien być czynnym architektem…:).

Szczegóły, regulamin oraz zgłoszenia dostępne są na stronie www.przystanekmuzyka.pl

 

Na zgłoszenia oczekujemy do środy 31 maja 2017 r.
Na pytania czekamy pod adresem przystanekmuzyka@gmail.com lub pod numerem telefonu: 660 412 521 Michał Borowski, 505 065 672 Konrad Karmański.

22/04
2017

KONKURS NA KONCEPCJĘ URBANISTYCZNO–ARCHITEKTONICZNĄ BUDYNKU WIELOFUNKCYJNEGO przy ul. WAŁY JAGIELLOŃSKIE W GDAŃSKU

konkurs otwarty, dwuetapowy, studialno–realizacyjny organizowany przez Elfeko S.A. objęty patronatem Stowarzyszenia Architektów Polskich, Oddział „Wybrzeże”
9/05
2017

Konkurs - GIWK Gdańsk

OGŁOSZENIE o konkursie architektonicznym na opracowanie KONCEPCJI URBANISTYCZNO – ARCHITEKTONICZNEJ SIEDZIBY SPÓŁKI GDAŃSKA INFRASTRUKTURA WODOCIĄGOWO-KANALIZACYJNA GIWK ul. Grodza Kamienna 2 w Gdańsku.