Wsparcie Zamku w Tucznie

27 / 04 / 2020

Koleżanki, Koledzy, Przyjaciele,
epidemia uderzyła boleśnie także w #ZamekWTucznie. Wszystkie imprezy od marca do lipca zostały odwołane. Zamek był zmuszony całkowicie zawiesić swoją działalność i rozwiązać umowy o pracę z częścią załogi (z oczywistych względów kosztowych tą najbardziej doświadczoną) a pozostałym zawieszono wykonanie umów. Choć w drastyczny sposób obcięto koszty, działanie Zamku - nawet zamkniętego - generuje znaczne wydatki mimo braku przychodów. Zakładając, że epidemia skończy się w maju lub czerwcu, w zależności od sytuacji Zamek będzie zdolny do wznowienia działalności od lipca lub sierpnia tego roku. Brak planowych przychodów w marcu i kwietniu spowodował nagły brak płynności finansowej i niemożność realizacji lutowych, marcowych i bieżących zobowiązań (płace, dostawy, energia). Trwa walka o każdą rezerwację, bo zaległości płatnicze gwałtownie rosną. Zamek potrzebuje wsparcia natychmiast. Liczymy na Waszą pomoc.

SARP Oddział Szczecin zachęca do zakupu voucherów na pobyt w #DomuArchitektaSARPZamekTuczno (do zrealizowania do końca 2021 roku) nie tylko Członków SARP. Namawiamy: zapraszajcie znajomych, udostępniajcie informację na swoich profilach - to okazja do pobytu w XIII-wiecznym zamku, jednym z najpiękniej usytuowanych przyrodniczo obiektów w środkowej Europie. Wokół znajdują się:
- 3 jeziora
- obszar chronionego krajobrazu „Puszcza nad Drawą”
- rezerwat przyrody „Mszary Tuczyńskie”
- rezerwat przyrody „Leśne Zdroje”
- szlaki spacerowe
- ścieżki rowerowe
- wypożyczalnia rowerów oraz kajaków
- stadniny koni

 

http://www.zamek-tuczno.com.pl/c/oferty_specjalne,12?fbclid=IwAR1mt91fkRQyNlIkTpgw6gonlaYQDnaVOJCaXJU_ZTJF6Bh7j3lLsVYH6og

12/05
2020

oferta specjalna- Architektura & Biznes

oferta specjalna przygotowana przez współpracujący z nami od zawsze magazyn Architektura & Biznes