ZALEW ARCHITEKTURY

20 / 01 / 2022

ZALEW ARCHITEKTURY to zwiastun 14 WESTIVALU, a jego inauguracją jest seria wykładów odbywających się w siedzibie SARP w Szczecinie. Spotkania są organizowane co miesiąc, a dla lepszej rozpoznawalności zawsze w ten sam dzień tygodnia - trzeci czwartek każdego miesiąca.

Comiesięczne SARP-owe spotkania z architekturą połączono w cykle tematyczne: wiosenny - od stycznia do czerwca i jesienny - od września do grudnia. Harmonogram spotkań został dostosowany do roku akademickiego.
Tematem jesienno-zimowego cyklu wykładów o architekturze jest NOWA ARCHITEKTURA POLSKA. Tym razem Gościniami ZALEWU ARCHITEKTURY będą Dominika Wilczyńska i Barbara Nawrocka - architektki, prowadzące wspólnie biuro @Miastopracownia.

Zapamiętaj datę i bądź z nami!
20 stycznia (czwartek)
godz. 19.00
siedziba SARP

UWAGA! Ze względu na dynamicznie zmieniającą się sytuację pandemiczną przypominamy o konieczności zakrywania nosa i ust w przestrzeniach zamkniętych. Ze względu na obostrzenia Wydarzenie odbędzie się w formule hybrydowej - ilość miejsc ograniczona!
Transmisja live na naszym fanpage'u.

Identyfikacja wizualna: Anna Nowokuńska
www.facebook.com/nowokunska

20/01
2022

ZALEW ARCHITEKTURY

ZALEW ARCHITEKTURY to zwiastun 14 WESTIVALU, a jego inauguracją jest seria wykładów odbywających się w siedzibie SARP w Szczecinie.