Zmarł architekt Jarosław Bondar

4 / 06 / 2021

Powiązane artkuły

Wszystkich nas zdruzgotała wiadomość o śmierci naszego Kolegi JAROSŁAWA BONDARA.

Dr inż. arch. Jarosław Bondar był Architektem Miasta Szczecin, wieloletnim członkiem szczecińskiego Oddziału SARP, adiunktem w Katedrze Projektowania Architektonicznego na Wydziale Architektury Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie.

Prócz tego serdecznym Kolegą, pełnym pasji muzykiem. Miał 54 lata

Nigdy nie zapomnimy Twojego profesjonalizmu, życzliwości, spokoju i serdeczności. Przyjacielu, będzie nam Ciebie bardzo brakowało. 

Łączymy się w głębokim żalu z rodziną i bliskimi. Wszystkim, których Ta śmierć dotknęła składamy wyrazy współczucia i kondolencje.

31/05
2021

Konkurs- KOŁOBRZEG RE: GENERACJA

KONKURS URBANISTYCZNO- ARCHITEKTONICZNYPrezydent Miasta Kołobrzeg ogłasza Konkurs urbanistyczno-architektoniczny realizacyjny na opracowanie koncepcji architektoniczno-urbanistycznej pawilonów gastronomiczno-handlowych usytuowanych w strefie „A” ochrony uzdrowiskowej Uzdrowiska Kołobrzeg. 
10/08
2021

ZMARŁ ARCHITEKT JAKUB DĄBROWSKI

JAKUB DĄBROWSKI [25. VII. 1942 - 7.VIII. 2021]Msza Święta odbędzie się w najbliższy czwartek o godz. 12.00 w Kościele Dominikanów przy pl. Ofiar Katynia. Ostatnie pożegnanie Jakuba Dąbrowskiego odbędzie się także w czwartek 12 sierpnia o godz. 14:00 w Kaplicy Głównej na Cmentarzu Centralnym.